Izlet Skole 2020, nacionalni Muzej Cirih

Muzeji su ustanove kulturne baštine, umjetnosti i naučnih djela. Kako bi djecu bliže upoznali o prošlosti, kulturi, umjetnošću i nauci zemlje u kojoj žive posjetili smo Nacionalni muzej u Cirihu. Nakon toga smo plovili čuvenim brodom po ciriškom jezeru i uživali u prelijepoj panorami. Po povratku s jezera šetnjom kroz stari grad Niederdorf i kratkim predahom u parku i veselim osmjehom na licima naših djaka završili smo naše putovanje. 🌸

Komentariši

Upišite vaše podatke ispod ili kliknite na jednu od ikona da se prijavite:

WordPress.com logo

You are commenting using your WordPress.com account. Odjava /  Promijeni )

Google photo

You are commenting using your Google account. Odjava /  Promijeni )

Twitter slika

You are commenting using your Twitter account. Odjava /  Promijeni )

Facebook fotografija

You are commenting using your Facebook account. Odjava /  Promijeni )

Povezivanje na %s